Služby

Navrhování a realizace mořských akvárií přímo na míru Vašemu interiéru

Mořská akvária jsou nádherným dominantním prvkem především pokud se s nimi počítá v plánování interiéru Vašeho domova nebo kanceláře. Mohou být obrazem ve zdi, oddělovat místnosti nebo být pomocníkem při důležitých vyjednáváních ve Vaší společnosti. Akvária navrhujeme společně s Vašimi architekty, připravujeme veškeré podklady, řídíme realizaci, instalujeme techniku, lepíme útesy, zprovozňujeme systém, staráme se o záběh ekosystému a dodáváme živočichy na přání. Následný pravidelný servis je samozřejmostí.

Dodávání a instalace kompletů mořských akvárií od společnosti Red Sea
Po letech realizací mořských akvárií se nám systémy výrobce Red Sea osvědčily jako nejspolehlivější a uživatelsky nejpříjemnější.  Poradíme s výběrem setu a doplňků s ohledem na vysněné budoucí obyvatele akvária, dodáme přímo na místo, zapojíme techniku, sestavíme útes, dodáme mořskou vodu,
zprovozníme systém, přivezeme a ubytujeme živočichy. 
Servis mořských akvárií – kompletní péče

Mořští živočichové potřebují ke svému životu velmi stabilní prostředí. V mořích a oceánech netrpí náhlými výkyvy hladiny soli a prvků obsažených ve vodě, ani výkyvy teploty nebo světelného spektra.
V malém ekosystému akvária je třeba toto prostředí udržet vybalancováním filtračního systému, dodáváním prvků, nastavením techniky. S našimi znalostmi chemismu mořské vody, potřeb živočichů a zkušenostmi bude Vaše akvárium v nejlepší péči. Reference mluví za nás. Servis probíhá podle Vašich časových představ.